Strony WWW od A do Z

Masz pytanie? Zadzwoń 605 832 505 lub napisz info@serwisstron.pl

Responsywne strony WWW

Korzyści wynikające z posiadania responsywnej strony WWW

Według statystyk dostępnych na Ranking.pl obecnie najczęściej używanymi urządzeniami do surfowania po sieci są telefony (najpopularniejsza rozdzielczość według rankingu to 360x640px) - źródło ». Dlatego też, jeśli Twoja strona nie jest dostosowana do wyświetlania na takich urządzeniach, tracisz wielu potencjalnych użytkowników.

Responsywna strona WWW wyposażona jest w system RWD
Odpowiada on za dostosowanie wyglądu strony do jej wyświetlania na urządzeniach posiadających monitory o różnych wymiarach, np. komputerach, laptopach, tabletach i telefonach. Dzięki temu strona zyskuje większą ilość odbiorców.
System RWD podnosi również pozycję strony WWW w wynikach wyszukiwania przeglądarki Google. Dostosowanie strony do wyświetlania na urządzeniach mobilnych jest bowiem jednym z elementów branych pod uwagę przez Google przy ustalaniu pozycji strony w wynikach wyszukiwania. Przyśpiesza on również czas wgrywania strony na urządzeniach mobilnych.

Responsywne strony WWW - grafika

Wykonanie responsywnej strony WWW

Zapoznaj się z ofertą »Wdrożenie responsywności na istniejącą stronę WWW

Usługa obejmuje:  • diagnostykę strony
  • ustalenie zakresu i rodzaju zmian, jakie należy wdrożyć na stronę
  • wykonanie niezbędnych zmian,
  • testy zmodernizowanej strony na różnych urządzeniach.

Test strony WWW pod względem responsywności

Każdą stronę można zdiagnozować pod kątem jej dostosowania do wyświetlania na różnych urządzeniach. Służą do tego celu narzędza i testery dostępne online w sieci Internetu. Zgłoś swoją stronę do przetestowania.

Chcesz zamówić usługę lub zadać pytanie?
Zadzwoń 605 832 505
lub napisz info@serwisstron.pl