Strony WWW od A do Z

Masz pytanie? Zadzwoń 605 832 505 lub napisz info@serwisstron.pl

Obsługa stron WWW

Aktualność i dostępność strony WWW świadczy o jej wiarygodności

Tylko strona aktualizowana na bieżąco przynosi oczekiwane rezultaty

Technologia, w jakiej jest wykonana strona internetowa, powinna spełniać aktualne wymagania sieci i wyszukiwarek - to zapewni jej wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Szata graficzna strony WWW powinna odpowiadać aktualnym trendom sieciowym, dzięki czemu będzie pozytywnie postrzegana przez użytkowników.

Bardzo ważne jest także, aby zawartość strony była aktualizowana na bieżąco. Stare, niekatualne treści zniechęcają użytkowników.

Obsługa stron WWW - grafika

Najczęściej wykonywane usługi na stronach WWW:

Aktualizacja strony internetowej

Zmiana zawartości strony (zarówno tekstowej jak i graficznej), na nową aktualną. W ramach usługi wykonywane są: wymiana tekstów i elementów graficznych, rozbudowa strony (dodanie nowych działów/podstron). Usługa wykonywana jest zarówno dla stron z systemem CMS jak i bez niego.

Modernizacja strony internetowej

Dostosowanie kodu strony do aktualnych wymagań. Obecnie najczęściej polega ono na wdrożeniu na stronę systemu RWDwięcej informacji »

Modernizacja strony może także dotyczyć optymalizacji jej poszczególnych elementów pod kątem wymagań sieciowych, tj. poprawienia struktury kodu, uzupełnienia brakujących elementów z punktu widzenia przeglądarek, etc. Dzięki temu strona osiąga wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Wycena usługi

Wycena usługi jest sporządzana na podstawie zakresu prac, jakie mają być w jej ramach wykonane na stronie. Płatność za usługę pobierana jest po jej wykonaniu i akceptacji przez Zleceniodawcę.

Umowa na obsługę strony internetowej

Zawierana jest w przypadku realizacji dużych zmian na stronie (modernizacja lub stała opieka nad stroną) po ustaleniu zakresu prac. Jednorazowe aktualizacje zawartości stron wykonywane są na zlecenie.

Chcesz zamówić usługę lub zadać pytanie?
Zadzwoń 605 832 505
lub napisz info@serwisstron.pl