Strony WWW od A do Z

Masz pytanie? Zadzwoń 605 832 505 lub napisz info@serwisstron.pl

Kampanie AdWords

Linki sponsorowane zwiększają widoczność strony w Internecie

Kampania reklamowa AdWords polega na wyświetlaniu reklamy wybranej strony WWW w sponsorowanych wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google oraz na stronach 'partnerskich'. Reklama wyświetla się na wyszukiwane słowo kluczowe, ustalone dla niej w kampanii. Dzięki temu strona jest odwiedzana przez użytkowników zainteresowanych jej tematyką.

Płatność w systemie AdWords pobierana jest za kliknięcie w reklamę, przekierowujące użytkownika na reklamowaną stronę WWW lub określoną liczbę wyświetleń.

Reklama strony WWW w systemie AdWords to prosta metoda na dotarcie do większej ilości użytkowników zainteresowanych tematyką reklamowanej strony.

Kampanie AdWords - grafika

Etapy realizacji kampanii reklamowej AdWords:

Ustalenie celów

Przed przystąpieniem do realizacji usługi konieczne jest ustalenie celów, do jakich ma prowadzić wdrożenie kampanii AdWords.

Diagnoza

Po ustaleniu celów przeprowadzana jest diagnoza strony docelowej, na którą reklama przekierowuje po kliknięciu. Jeśli zachodzi taka potrzeba jest ona dostosowywana do potrzeb kampanii.

Projekt kampanii

Jest sporządzany w opraciu o rozpoznanie rynku i konkurencji oraz ustalenie mocnych i słabych stron reklamowanej strony. W ramach projektu opracowywane są słowa kluczowe, teksty reklamowe a także zasięg kampanii.

Uruchomienie kampanii

Na potrzeby kampanii tworzone jest konto w systemie Google AdWords. Następnie zaakceptowany projekt kampanii zostaje wdrożony na utworzone konto - rozpoczyna się emisja reklamy w sieci Internetu.

Obsługa kampanii

W czasie emisji reklamy sprawdzany jest stan wyświetlanych reklam, wykonywana jest optymalizacja reklamy zgodnie z zapotrzebowaniem kampanii, tworzone są raporty informujące o szczegółach jej działania. Ta faza usługi trwa przez 30 dni od momentu uruchomienia kampanii w sieci.

Umowa na realizację kampanii AdWords

Zawierana jest po zaakceptowaniu przez Zleceniodawcę przygotowanego projektu. Płatność za usługę jest pobierana w dwóch ratach, po zaakceptowaniu projektu i po wykonaniu usługi.


Czas realizacji usługi to łącznie 40 dni - 10 dni trwa sporządzenie projektu kampanii, 30 dni trwa obsługa kampanii.Chcesz zamówić usługę lub zadać pytanie?
Zadzwoń 605 832 505
lub napisz info@serwisstron.pl