RESPONSYWNA STRONA WWW czyli RWD

Oferujemy WDROŻENIE SYSTEMU RWD na istniejącą stronę internetową.

System ten poprawi sposób wyświetlania się strony WWW na różnych urządzeniach - niezależnie od wielkości monitora, co zwiększy ilość użytkowników, a także podniesie pozycję strony WWW w wynikach wyszukiwania Google - wyszukiwrka Google zwraca uwagę na to, czy Twoja strona jest dostosowana do wyświetlania na różnych urządzeniach.

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat responsywnych stron WWW

Co to jest RWD?

System RWD odpowiada za dostosowanie wyglądu aplikacji do wyświetlania na różnych urządzeniach, np. komputerach, laptopach czy smartfonach (każde z tych urządzeń ma inny rozmiar monitora, co powoduje problem w prawidłowym wyświetlaniu tej samej treści na wszystkich urządzeniach jednocześnie).

Co to jest responsywna strona WWW?

Responsywna strona WWW to taka, która jest wyposażona w system RWD umożliwiający jej wyświetlanie w prawidłowy sposób na różnych urządzeniach - niezależnie od wielkości monitora.

Na co wpływa brak systemu RWD na stronie?

Brak systemu RWD na stronie powoduje, że nie wszyscy jej użytkownicy będą mieli możliwość zapoznania się z jej zawartością, np. osoby wchodzące na taką stronę z pomocą smartfona nie będą w stanie zapoznać się z jej zawartością. Ponadto strony nie wyposażone w system RWD mają obniżaną pozycję w wynikach wyszukiwania Google.

Co zyskam wdrażając system RWD na swoją stronę?

Wdrożenie systemu RWD na stronę poprawi wyświetlanie strony na różnych urządzeniach - strona będzie bardziej estetyczna, powiększy się ilość użytkowników strony - o tych, którzy serfują po Internecie za pomocą innych urządzeń niż komputer, poprawi się pozycja strony w wynikach wyszukiwania Google - wyszukiwarka Google sprawdza, czy dana strona jest stroną responsywną i między innymi na tej podstawie ustala ranking stron w wynikach wyszukiwania.

Sprawdź, czy Twoja strona jest responsywna

Google udostępnia w sieci tester umożliwiający sprawdzenie, czy dana strona jest dostosowana do jego wymagań dotyczących wyświetlania na róznych urządzeniach. Jest on dostępny tutaj »

Zachęcamy do wdrożenia systemu RWD na stronę WWW - jeśli nie jest jeszcze na nią wdrożony.

Jeśli chcesz poznać koszt usługi, przeslij adres stony którą chcesz wyposażyć w system RWD na adres info@serwisstron.pl - przeanalizujemy ją i przygotujemy indywidualną ofertę.

Oferty sporządzane są indywidualnie, ponieważ koszt wdrożenia systemu RWD zależy od wielu czynników, m.in. od wielkości strony i technologii, w jakiej jest zrobiona. Koszt usługi to minimum 100 PLN netto + 23% VAT.

Zapraszamy do skorzystania z oferowanej usługi.